Porządki kobiecości

Zbuduj i odkryj swoje

własne zasoby

Jesteś największym sukcesem kobiet w swojej rodzinie.

Stoją przy Tobie jakości o jakich nigdy nie odważyłaś się marzyć.

Dołącz do kursu i pozwól mi sobie towarzyszyć w najważniejszej drodze życia... drodze do samej siebie.

Dołącz do kursu
Poznaj szczegóły kursu

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Nad jakimi tematami będziesz pracować?

Ciało

Jak rodzą się pomysły?

Partnerstwo

Jakie zależności wpływają na mój związek?

Granice

Zdrowie

Kreatywność

Jakie informacje przechowuje od lat?

Finanse

Z jaką symboliką przychodzą zastoje i dolegliwości?

Gdzie zaczynam i kończę się ja?

Jak utorować drogę do przepływu moich pieniędzy?

Dlaczego Twoja kobiecość jest tak ważna?

Kobiecość i męskość, to dwa niezwykłe potencjały, które są sobie... różne. Nic tu nie jest lepsze ani gorsze. Nie ma tu podium ani zwycięzcy - jest za to szansa na odkrycie indywidualnych możliwości przypisanych temu co żeńskie/męskie.

Kiedy do życia zaczynasz wychodzić jako kobieta, dostrzegasz jak wiele się zmienia, układa. To naprawdę nowa jakość w każdej jednej dziedzinie życia... Jesteś na nią gotowa?

Zapisz się na kurs
Image

Dołącz do kursu!

Zamawiam kurs

- 6 filmów merytorycznych

- Aż 16 ćwiczeń

- Medytacje

- Nieograniczony dostęp do kursu

- Mobilny dostęp 24/h

559 zł

Cena:

Co otrzymujesz:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Promocja Black Friday

*

*

700 zł

Zobacz jeden odcinek

za darmo

Click to play video
Image

Na kurs składa się część wykładowa, opisująca rozmaite dynamiki i zależności rodzinne oraz część ćwiczeniowa, która pozwala rozmrozić i uwolnić zastałe, trudne skrypty, blokady i przekonania. Wyjątkowo ważne porządki pokazuję na figurkach - są one nieodłącznym elementem ustawień systemowych. Prócz wiedzy i 16 ćwiczeń, dostajesz ode mnie również medytacje. Przekonasz się sama, jak wielką ma moc. Pozwoli Ci odpuścić lęki, scentrować własne „ja” ale i znaleźć wdzięczność do tego, co płynie od kobiet Twojego rodu. Ten kurs to najlepszy przewodnik po świadomej kobiecości. Kompas do własnego miejsca i potencjału. To więcej niż szkolenie - to zmiana życia.

Z czego składa się kurs?

Zapisz się na kurs

Opinie uczestniczek kursu

Marianna Gierszewska

Założycielka Okolic Ciała, codziennie pracująca indywidualnie i grupowo zarówno z kobietami jak i mężczyznami z Polski i zagranicy. Metody pracy Marianny sięgają podwalin ustawień systemowych, coachingu kognitywnego, NLP oraz autorskich technik wizualizacji. Osobista historia zdrowotna Marianny, którą w 2018 r. zdecydowała się podzielić ze światem, stała się źródłem jej rozległych działań na rzecz kobiet.Marianna, wglądy w dynamiki ludzkiego losu przelewa także na kartki papieru. Jako autorka, tworzy regularne treści małe i duże: we wrześniu 2022 premierę miała jej pierwsza książka "Być tak naprawdę", która już dwa tygodnie po premierze otrzymała status bestselleru .

Zapisz się na kurs

Media o mnie

Poznaj odpowiedzi na najczęściej

zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda kurs?

Po zakupie otrzymujesz dostęp do 6 godzin nagrań, 16 ćwiczeń, medytacji oraz 6 filmików merytorycznych. Filmy merytoryczne będą świetnym startem i Twoją możliwością aby poznać pracujące schematy i zależności z którymi spotykasz się w swoim życiu każdego dnia. Ćwiczenia dadzą natomiast możliwość zmiany tych schematów, tak aby realne poprawić jakość życia.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dostęp do wszystkich materiałów jest bezterminowy. Zarówno do wykładu, jak i do ćwiczeń możesz wracać kiedy chcesz. Dostęp do kursu masz zawsze przez naszą platformę online.okoliceciala.pl

Ile mam czasu żeby obejrzeć kurs po zakupie?

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymasz link do ustawienia hasła do swojego konta. Gdy ustawisz hasło, możesz zalogować się na platformie online.okoliceciala.pl i korzystać z kursu

W jaki sposób będę mieć dostęp do kursu

Social media